Par cilvēkiem

VISPIRMS CILVĒKI, TIKAI PĒC TAM CIPARI

 

Grāmatvedība sākās ar cilvēkiem, nevis ar cipariem. Ar cilvēku savstarpējām attiecībām, nevis ar gada pārskatiem. Ar sapratni un uzticēšanās, atvērtību un draudzīgumu.Grāmatvedis palīdz un apkalpo uzņēmēju, nevis diktē viņam noteikumus. Runā ar viņu vienā valodā, kaut tā būtu angļu, vācu vai zviedru valoda…

Vārda “serviss” nozīme šodien jau aizmirstās. Katrs sola “augstu apkalpošanas kvalitāti”, bet izpilda tikai viens no desmit. Aiz grāmatvedības dokumentu kaudzēm mēs dažreiz nepamanam grāmatveža seju, bet viņi – nepamana mūs. Bet tomēr mēs visi jūtam nepieciešamību pēc maizes veikaliņa, kurā atceras mūsu vārdu un cep mūsu mīļākos kruassanus.

Mēs gribam apsolīt Jums divas lietas: vienmēr atcerēties Jūsu vārdu un rūpēties par Jūsu grāmatvedību. Ja Jums ir interesanti, Jums ir iespēja aplūkot mūsu mājaslapā pakalpojumu nepilno sarakstu. Bet būtu labāk, ja mēs varētu paši par to Jums pastāstīt – jo tad jau mēs varētu iepazīties! Tādēļ zvaniet lūdzu mums uz mobīlo tālruni (+371) 29511115, bet vēl labāk – nāciet ciemos! Mūsu biroja adrese: Lāčplēša 27-6, Rīga.

Close Menu

Pieteikties konsultācijai